Sukienki modne w 2014 roku

Za oknem przedsmak zimowej szarugi, a my już teraz wiemy, jakie sukienki będą modne w 2014 roku. Dzięki pierwszym pokazom największych domów mody możemy wywnioskować, co będziemy nosić wiosną. A będą to ubrania, które zachwycają mnogością barw i swymi wzorzystymi tkaninami budzą z zimowego snu.

Sukienki kolorowe? Jasne, że tak!

Sukienki modne w 2014 roku możemy podzielić na te w stonowanych, pastelowych kolorach (np. sukienki wizytowe na ślub czy Wielkanoc), jak również te o nieco mocniejszym akcencie kolorystycznym. Przewidujemy wielki come back neonów, nie zabraknie również klasyki – czerwieni czy marynarskiego granatu. Kolorami sezonu bezsprzecznie zostaną biel i róż.

Wzory sukienek? Do naśladowania!

Skoro wiosna, to kwiaty. Lecz nie tylko ich nadruki. Hitem będą kwiaty w 3D, ale też aplikacje z kamyków, koralików czy piór. Poza tym wiecznie żywe wzory przywołujące na myśl nasz stary, dobry folklor.

Tkaniny? Lekkość i gracja!

2014 rok to sukienki z lejących się, zwiewnych materiałów oraz, okazyjnie, tych bardziej sztywnych. Idąc w takich kreacjach, mamy poczuć się, jakbyśmy płynęły, a wraz z nami cały świat kąpiący się w promieniach ciepłego już słońca. Hitem będą różnego rodzaju marszczenia, plisy oraz przezroczystości. Na pewno każda z pań znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>